بسیار اتفاق می افتد که به دلایل مختلف نیاز به ترجمه فوری پیش می آید. فردی که قرار است به همراه هیئتی تجاری یا علمی به خارج سفر نماید و دیر مطلع شده است یا اسمش از قلم افتاده یا در دقیقه نود به لیست هیئت اضافه شده است، باید سریعا مدارک خود را ترجمه و برای اخذ ویزا ( غالبا در این گونه موارد، ویزای جمعی) اقدام نماید. یا مثال فردی دیگر که تمام مدارک خود را به موقع ترجمه نموده است ولی مدرکی را فراموش کرده یا این که سفارت از او خواسته است و دیر مطلع شده ، یا فرد دیگری که مدارک خود را به موقع ترجمه نموده ولی تازه مطلع شده است که باید به تایید دادگستری و وزارت امور خارجه نیز می رسیده است. این افراد همگی در موقعیت های دشواری قرار می گیرند که نیاز به ترجمه فوری دارند.

دارالترجمه رسمی هرمس ، بدین منظور و در جهت پاسخگویی به نیاز های این گونه افراد، تدابیری اندیشیده است تا نیاز های آنان در اسرع وقت فراهم گردد و با ارئه فوری ترجمه ، بتوانند در زمان اندکی که دارند ، کار های خود را انجام دهند. این تدابیر بدین شرح می باشند :

  • دارالترجمه رسمی هرمس می تواند هر کجا که هستید مدارک شما را توسط پیک خود دریافت نماید و پس از ترجمه فوری ، در اسرع وقت به شما در محلی که مایل هستید، برساند. محل تحویل می تواند منزل، محل کار، جلوی درب سفارت یا در فرودگاه باشد.
  • دارالترجمه رسمی هرمس ، حتی، این امکان را به مشتریان خود می دهد که تصویر مدارک خود را از طریق تلگرام یا واتس آپ، یا ایمیل برای ما ارسال نمایند و اصل مدارک را فقط هنگام تحویل ارائه کنند. بدین صورت ، وقت شما کمتر گرفته می شود و ترجمه نیز سریع تر انجام می شود. لازم به ذکر است که در این صورت رویت و بررسی اصل مدارک الزامی است و هرگونه مغایرت میان اصل و تصویر باعث ابطال ترجمه می گردد و هزینه بعهده مشتری است.
  • دارالترجمه رسمی هرمس می تواند علاوه بر ترجمه فوری ( کمتر از یک ساعت برای کارهای کم تعداد)، برای اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه نیز به صورت فوری اقدام نموده و زمان دریافت آنها را کاهش دهد. البته به یاد داشته باشید که ادارات دولتی زیربط ، پنجشنبه و جمعه تعطیل می باشند.