دارالترجمه رسمی هرمس با شبکه مترجمان خود در زبان های مختلف می تواند برای همراهی هیئت های خارجی در سفر به ایران( تهران و شهرستان ها، کیش ..) و همچنین برای همراهی با هیئت ها یا افرادی که در سفرهای خارجی خود نیاز به حضور مترجم دارند، مترجمان با سابقه خود را در زبان های مختلف جهت همراهی و ترجمه شفاهی اعزام دارد. در این موارد، کافی است زبان مورد نیاز خود و ساعت و محل حضور مترجم را اعلام نمایید و مترجمان ما در خدمت شما خواهند بود. لازم به ذکر است که ساعات کاری می تواند فراتر از ساعات قانونی کار باشد و بر اساس توافق، مترجمان می توانند درمراسم یا ضیافت هایی که به افتخار حضور میهمانان خارجی برگزار می گردد شرکت نموده و ترجمه مالمات را بعهده بگیرند.

دارالترجمه رسمی هرمس، در مدت ۱۶ سال فعالیت درخشان خود در امر ترجمه رسمی و غیر رسمی، این افتخار را دارد که در زمینه ارائه خدمات اعزام مترجم همراه در ایران و در خارج از کشور، از تجربه بالا و با ارزشی برخوردار می باشد. مترجمان ما ، با تسلط عالی در ترجمه شفاهی، در زبان های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی، ترکی( استانبولی و آذربایجانی)، عربی و حتی چینی ، این نع خدمات را با بهترین کیفیت و در فضایی کاملا دوستانه و مسئولیت پذیر انجام داده اند و مراتب رضایت کامل مشتریان محترم ما را فراهم آورده اند.

هزینه این گونه خدمات با توجه به زبان مورد درخواست، محل، ساعات کاری و نوع کار( بعضا مترجمان ما هیئت خارجی را در دیدار از معادن همراهی کرده اند..) متفاوت است و به صورت توافقی تعیین می گردد.