هزینه ترجمه به/از زبان فرانسه

دارالترجمه رسمی هرمس، متخصص در ترجمه به/از زبان فرانسه است. مترجمرسمیزبان فرانسه و مترجم همزبان کنفرانس های بین المللی، آقای دکتر سید جعفر رفیعی ( Ph.D از دانشگاه پاریس) با بیش از ۳۰ سال تجربه در ترجمه فرانسه، مدیریت گروه فرانسه دارالترجمه رسمی هرمس را بعهده دارد. به غیر از متون غیر رسمی ( دانشجویی، بازرگانی و …) و ترجمه رسمی ( کلیه اسناد و مدارک، دانشجویی، شرکت ها ، مهاجرتی و …) ، گروه فرانسه دارالترجمه رسمی هرمس، در زمینه ترجمه حقوقی ( در این قسمت شرکت های ایرانی و فرانسوی – پزشکان بدون مرز، دفاتر وکالت بین المللی و …-  به خدمات ما اعتماد کرده اند) ، ترجمه فنی ( شرکت رنو، شرکت ساپکو ایران خودرو..) ، ترجمه فیلم ، اعزام مترجم همراه و ترجمه همزمان، دارای تجارب ارزشمندی می باشد.

هزینه ترجمه به/از زبان فرانسه ، از زبان انگلیسی بیشتر است، با اینحال با توجه به اینکه دارالترجمه رسمی هرمس در این زمینه از کادر خود بهره می برد و مانند دارالترجمه های دیگر به صورت واسطه عمل نمی کند، هزینه ترجمه را با نرخ مناسب تری محاسبه می نماید. مهمتر این که شما با هزینه کمتر ، مطمئن هستید که ترجمه شما توسط افراد با صلاحیت، تحصیلکرده و با تجربه، انجام می شود.

در مورد مدارک رسمی نیز ، دارالترجمه رسمی هرمس با توجه به اینکه تمام کار را توسط مترجم رسمی مستقر در دفتر انجام می دهد، نسبت به دیگر دارالترجمه ها از نرخ مناسب تری برخوردار است.

باید دانست  که کیفیت ترجمه امر مهمی است که حتما باید به آن توجه داشت. کسانی که نیازمند ترجمه می شوند، غالبا پروژه مهمی در سر دارند: دانشجویی که قصد ادامه تحصیل دارد، شرکتی که قصد توسعه فعالیت خود در سطح بین المللی دارد یا افرادی که قصد مهاجرت دارند، همگی برای هدف خود هزینه مالی زیادی کرده اند و سرنوشت خود یا شرکت خود را به آن گره زده اند. از طرف دیگر مخاطبان خارجی شما اطلاعات و شناخت دقیقی از  شما ندارند. در نتیجه ، ترجمه ای که شما از سوابق تحصلی یا کاری خود یا از شرکت و شرایط آن ارائه می کنید، تعیین کننده هستند و حتما باید در اطمینان نسبت به کیفیت آن وسواس داشته باشید و به هرکس نسپارید. دارالترجمه رسمی هرمس به شما اطمینان می دهد که از این بابت هیچگونه نگرانی نداشته باشید و می توانید با خیال راحت، ترجمه هایتان را به ما بسپارید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *