چگونه مقاله علمی دانلود کنیم؟

۱- وب سایت paper Dl 

وب سایت پیپر Dl یکی از وب سایت های دانلود مقاله است. اگر از اینترنت دانشگاه به سایت متصل شوید، در هر ۸ ساعت می‌توانید ۳ مقاله دانلود کنید، در غیر این صورت در هر ۳۰ ساعت می‌توانید ۲ مقاله دانلود کنید. اگر به مقاله‌های بیشتری نیاز داشته باشید، با خرید و افزایش امتیاز می‌توانید آن مقاله‌ها را دانلود کنید. هر یک امتیاز برای دانلود یک مقاله استفاده می‌شود. وب سایت پیپر Dl بسته‌های ۸ امتیازی، ۲۰ امتیازی و ۵۰ امتیازی ارایه می‌کند. در صورت استفاده از این وب سایت باید به چند نکته توجه کنید:

  • این وب سایت فقط برای دانلود مقاله است و کتاب تحویل نمی‌دهد.
  • هر مقاله فقط ۲۴ ساعت در وب سایت می‌ماند و سپس حذف می‌شود.
  • ابتدا باید در وب سایت های جستجوی مقاله، مطلب مورد نظر خود را بیابید و سپس لینک مقاله مربوطه را در این وب سایت کپی کنید. این وب سایت افزونه‌ای برای مرورگرها تهیه کرده که با کمک آن کار دانلود مقاله بسیار ساده‌تر می‌شود.

۲- وب سایتIran Paper

در وب سایت ایران پیپر می‌توانید علاوه بر مقاله، کتاب دانلود کنید. همچنین علاوه بر دانلود با کمک لینک مقاله مورد نظر، می‌تواند آن مقاله را جستجو کنید. اگر مقاله شما در لیست مقاله‌هایی باشد که به تازگی دانلود شده‌اند، می‌توانید مقاله را به رایگان دانلود کنید. اگر مقاله مورد نظر شما در این لیست نبود باید آن را بخرید. تعرفه‌های فروش مقاله در سه پکیج دسته بندی شده‌اند. با استفاده از پکیج اول می‌توانید ۵ مقاله دانلود کنید. این پکیج یک ماه اعتبار دارد و قیمت آن ۵۰۰۰ تومان است. با خرید پکیج دوم تعداد مقاله‌هایی که می‌توانید دانلود کنید نامحدود است، این پکیج دوماهه است و ۱۰هزار تومان هزینه دارد. در پکیج سوم نیز تعداد دانلود نامحدود است، ۳ ماه اعتبار دارد و هزینه آن ۱۵ هزار تومان است.

۳ – وب سایتDownload Paper

در وب سایت دانلود پیپر پس از ثبت نام، ارایه اطلاعات مقاله یا کتاب موردنظر و واریز وجه، پس از دو روز کتاب یا مقاله به ایمیل شما ارسال می‌شود. هزینه متناسب با تعداد مقاله متفاوت است. با اضافه کردن لینک این وب سایت به وبلاگ یا وب سایت خود می‌توانید از جایزه ویژه دانلود یک مقاله رایگان استفاده کنید. مسئولان این سایت از شما می‌خواهند اطلاعات دقیقی از مقاله خود ارایه دهید تا زودتر آن را به دست شما برسانند.

۴- وب سایتPaper Downloader

دانلود مقاله از وب سایت پیپر دانلودر کاملا رایگان است. شما می‌توانید با وارد کردن آدرس چکیده مقاله مورد نیاز خود در این وب سایت به سادگی متن کامل آن را بخوانید.

۵- وب سایت دانش گستر

وب سایت دانش گستر دستیابی به مقاله های لاتین، کتاب های لاتین، پایان نامه های لاتین و مقاله های کنفرانسی فارسی را برای شما میسر می کند. اما همه این امکانات پس از ثبت نام در اختیار شما قرار می‌گیرند. وب سایت دانش گستر به دانشگاه‌های زیادی خدمات ارایه می‌دهد، به همین دلیل اگر از اینترنت دانشگاه استفاده می‌کند، به راحتی می‌توانید از وب سایت دانش گستر استفاده کنید.

۶- وب سایتPaper Hub

پس ازجستجو در وب سایت گوگل اسکولار و به دست آوردن لینک مقاله مورد نظر خود می‌توانید آن را به صورت رایگان از پیپر هاب دریافت کنید. البته برای دسترسی به بعضی مقاله‌ها به اشتراک وب سایت پیپر هاب نیاز دارید. این اکانت دسترسی مستقیم، یک ماهه است و ۱۵ هزار تومان هزینه دارد.

۷- وب سایت  Paperane

برای دسترسی به مقاله‌های وب سایت پیپرانه باید ابتدا مقاله موردنظر خود را در گوگل اسکولار جستجو کنید. سپس لینک چکیده مقاله را در وب سایت پیپرانه کپی کنید و مقاله را رایگان دریافت کنید.

۸- وب سایتFree Paper

مقاله‌های رایگان وب سایت فری پیپر شامل مقاله‌های موجود در آرشیو سایت، مقاله‌های پایگاه اسپرینگر و پایگاه ساینس دایرکت هستند. برای استفاده از مقاله‌های سایر پایگاه‌ها باید مشترک فری پیپر شوید. این اشتراک‌ها ۱ تا ۱۲ ماهه هستند و در حال حاضر شامل تخفیف ویژه شده‌اند. در بخش اشتراک ویژه وب سایت فری پیپر اشتراک‌های بدون محدودیت زمانی هم در دسترس هستند. فری پیپر علاوه بر مقاله، کتاب و سایر منابع را نیز ارایه می‌دهد.

۹- وب سایتGo Article

دانلود از وب سایت گو آرتیکل در ۶ سطح دسته بندی شده‌است. با اشتراک رایگان می‌توانید روزانه ۱۰ مقاله را از سه پایگاه ساینس دایرکت، اسپرینگر و IEEE دانلود کنید. پکیج‌های بعدی از ۱ تا ۱۸۰ روز اعتبار دارند و هزینه‌های آن ها از هزار تومان تا ۵۰ هزار تومان متغیر است. با استفاده از این پکیج‌ها می‌توانید به همه پایگاه‌ها دسترسی داشته باشید. با کمک پکیج طلایی وب سایت گو آرتیکل امکان دانلود ۱۱۰ مقاله برای شما فراهم می‌شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *